Zbuloni të gjitha avantazhet
për të blerë online me Magniflex

Transporti falas në të gjithë Shqiperine.

Flini mirë që t’i keni të gjitha energjite që ju nevojitet

Rëndësia e zgjedhjes se duhur per secilin anëtar të familjes

Rehatia Italiane që ka pushtuar botën

Cilësia " Made in Italy " vlerësohet në 99 vende

Magnistretch, zgjimi më i mirë
për shpinën

Shtrirja nuk ka qenë kurrë kaq çlodhëse..

previous arrow
next arrow
Slider

Kush do te fle ne dyshekun e ri ?

Blini koleksionet e Magniflex kryeveprat e komoditetit dhe relaksimit

Në secilin produkt gjejmë pasionin dhe përkushtimin që
i bëjnë dyshekët Magniflex unikë dhe të paimitueshëm.

Rehatia e gjumit në stilin italian
qe e bën jetën më të ëmbël se kurrë

Rehati e shkëlqyeshme për
një përvojë e gjumit si askush tjetër.

Zgjimi me i mire
per shpinen

Rehatoni shtyllën kurrizore ndërsa flini.


Promo Dore Core

Për të përmbushur nevojat e gjumit në çift.

1.modalità_di_consegna

Zbulo tranportin e duhur per ty

2.spedizione_gratuita

Transport falas ne gjithe Shqiperine

3.materasso adatto a te

Gjeni dyshekun e duhur për ju.

4.numero verde

Per supporto all'acquisto 800 012 460

100 %

Made In ITALY

10

Certifikate

Internacionale

99

Vende

55

Vite 

Misioni Yne

Përsosmëria është
një traditë italiane

Gjithmone tradita artizanale gjeniale italiane i kane dhene jete produkteve ne te gjithe boten. 

Flini mire

Për të jetuar mirë ju
duhet të flini mirë

Sleeping well is essential for a healthy lifestyle
and a basic necessity and is more than just a pleasure.

Materiali

Kompania më e madhe e dyshekeve

Magniflex ka zgjidhjet më të mira për komoditetin dhe rehatine.

Ne Eksportojmë
gjumin "made in Italy"
ne 99 vende